Блогерша из Эстонии выложила в Instagram фотографию, на которой она абсолютно без одежды

 (25)
Блогерша из Эстонии выложила в Instagram фотографию, на которой она абсолютно без одежды
foto Jessica Gaudioso

Популярная певица и блогерша helenadamson опубликовала смелый снимок, на котором она полностью раздета.

Певица, певица и путешественница из Эстонии helenadamson на своей странице Instagram выложила снимок, на котором девушка запечатлена без одежды на фоне водопада.

Когда полностью обнажённая красивая фигура на шикарном фоне природы сочетаются воедино с мастерством фотографа, получается шедевр!
Оцените, не так ли?

View this post on Instagram

💥MINU UUS SINGEL "VEEL"💥⁠ ⁠⁠ Ühel jaanuarikuu päeval, kolm ja pool aastat tagasi kirjutasin ma umbes kahekümne minutiga viisi ja sõnad loole, mis tundusid juba tol hetkel minu parimad (ilmselt loo "Kas tead" fännid minuga ei nõustu 😀). Kuid siis sündis minu lugu "VEEL". Sundimatult, vabalt ja inspiratsioon, sõna otseses mõttes voolas minust välja.⁠ ⁠☆⁠⁠⁠ Mul oli meeletu tahe looga kohe tegeleda, et saaksin oma loomingut ka teiega jagada, kuid erinevatel põhjustel see lihtsalt ei õnnestunud ega õnnestunud! Nüüd saan aru miks. Tol talvisel hommikul, kirjutasin ma loo just sellele Helenile, kes ma olen praegu, mitte sellele, kes ma olin tol hetkel. Ja just nüüd olin ma valmis selle laulu avaldamiseks.⁠ ☆⁠⁠⁠ Mul on südamest hea meel jagada teiega oma uut lugu "Veel". Ja sama südamest tänan ma @ulakosmos, kes on loo teine autor.⁠ ⁠ Link bios!⁠ ⁠ ⁠ #helenadamsonveel #veel #saturnia #tuscany #saturniaterme #saturniahotsprings #termedisaturnia #newsong
A post shared by H E L E N A D A M S O N (@helenadamson) on Aug 12, 2020 at 3:01am PDT